top of page
Search

National Preps Seeds are Now Final!

106

1-Shamus Regan (Wyoming Seminary) FR

2-Liam McGettigan (Gilman) FR

3-Julian Rios (Phillips Andover)

4-Jaxon Lane (McCallie) 8th

5-Tanner Tran (Father Ryan) SO

6-Brighton Karvoski (Green Farms Academy) FR

7-Justin Farnsworth (Germantown) FR

8-Eli Gabrielson (St. Mary’s Ryken) FR

9-Brendan Kelly (Malvern Prep) SO

10-Brock Humphrey (Linsly) 8th

11-Braden Lane (St. John’s-Houston) FR

12-Liam McConaughy (Charlotte Latin School) SO

13-Luke Houchins (Benedictine Prep) JR

14-Desmond Brown (Mount de Sales)


113

1-Davis Motyka (Wyoming Seminary) SR

2-Mikey Batista (Blair Academy) FR

3-Matt O’Neill (Malvern Prep) 8th

4-Jack Baron (Germantown) SO

5-Liam Davis (Lake Highland Prep) SO

6-Jacob Bond (Baylor School) JR

7-Noah Rankin (St. Christopher’s) SO

8-Ethan Valdisera (St. Mary’s Ryken) FR

9-Jayden Jackson (Loyola) SO

10-Isaac Novod (Belmont Hill)

11-Joseph Cooper (Mt. St. Joe) SO

12-Nolan Hardeman (Boyd Buchanan) SO

13-Axel Ritchie (McCallie) SO

14-Dom Marinelli (NMH)

15-Trey McKinney (Paul VI)

16-Davis Jones (Charlotte Latin)


120

1-Leo DeLuca (Blair Academy) JR

2-Nate Desmond (Wyoming Seminary) JR

3-Ethan Rivera (Lake Highland Prep) SR

4-Lukas Littleton-Mascaro (Malvern Prep) SO

5-Joseph Calvin (Father Ryan) SR

6-Jackson Heslin (Green Farms Academy)

7-Kody Tanimoto (All Saints) SR

8-Maddox Preskitt (Bishop Lynch)

9-Garrett Clark (Kinkaid School) SO

10-Cal Werden (Western Reserve) SR

11-James Hanley (Landon) JR

12-Shai Sabag (Germantown) FR

13-Jake Tamai (Mt. St. Joe) SO

14-Henry Gessford (Spalding)

15-Isisah Womack (St Frances)

16-Austin Wood (St Mary’s Ryken)


126

1-Luke Lilledahl (Wyoming Seminary) SR

2-Charlie DeSena (Lake Highland Prep) SO

3-Tyler Wood (St. Mary’s Ryken) SR

4-Sean Garretson (Spalding) JR

5-Jason Torres (Malvern Prep) JR

6-Ellis Kirsch (Blair Academy) JR

7-Brody Gobbell (Father Ryan) JR

8-Drew Roggie (St. Christopher’s) SO

9-Brady Kaupp (Green Farms Academy) JR

10-William Phillips (Baylor School) SO

11-Jack Dragoumanos (Belmont Hill)

12-Colin Abraham (Providence Day School) SR

13-Mason Lum (St. John’s-Hou) JR

14-Beau Bacon (St. Mark’s-TX) SO

15-Jimmy Guzman (Episcopal – TX) SR

16-Jack Signor (Episcopal Academy-PA) SO


132

1-Nick O’Neill (Malvern Prep) SR

2-Matthew Botello (Wyoming Seminary) JR

3-Jayce Paridon (Lake Highland Prep) JR

4-Brycen Arbogast (Benedictine) SR

5-Casen Roark (Father Ryan) JR

6-Spencer Reep (Lakeway Christian Academy) SR

7-Vincent Paolucci (Spalding) SR

8-Ben Zuckerman (Green Farms Academy) JR

9-Colby Houle (NMH) FR

10-Andrew Pimental (Belmont Hill)

11-Zach Glory (Gilman) JR

12-Robert Leeds (Germantown) JR

12-Gavin Ulrich (Metrolina) SO

13-Hunter Avalos (All Saints) FR


138

1-Billy DeKraker (Blair Academy) JR

2-Colin Kacena (Lake Highland Prep) SR

3-Carter Nogle (Mt. St. Joe) SR

4-Walker Turley (St. Christopher’s) SO

5-Michael Trujillo (Wyoming Seminary) SR

6-Marco Cartella (Western Reserve) JR

7-Shane Reilly (Malvern Prep) SR

8-Robert Pavlek (Hill School) JR

9-Zane Leitzel (Spalding) SO

10-Tyler Kadish (NMH)

11-JT Schneider (Green Farms Academy)

12-Cord Vallis (Belmont Hill) SR

13-Luke Martin (Hammond)

14-Will Levy (Landon) SR

15-Jack McDonald (Liberty Christian – TX) SR

16-Ethan Lampert (Father Ryan) JR


144

1-Jack Consiglio (Malvern Prep) SR

2-Logan Rozynski (Blair Academy) SR

3-Joey Iamunno (Green Farms Academy) SR

4-Evan Boblits (St. Mary’s Ryken) JR

5-Tyson Sherlock (Gilman) SR

6-Zeno Moore (Lake Highland Prep) SO

7-Luke Murray (Peninsula Catholic) JR

8-Titus Norman (Baylor School) SO

9-Smokey McClure (Wyoming Seminary) SR

10-Cole Albert (Hill School) JR

11-Walter Smith (St. Frances Academy) SR

12-Larry Layman (All Saints) SR

13-Noah Lilly (Providence Day School) SR

14-Miles Burroughs (NMH)

15-Rider Kolat (Spalding)

16-Sam Parsons (Benedictine)


150

1-Anthony Evanitsky (Wyoming Seminary) JR

2-Nathan Rickards (Malvern Prep) SR

3-Tyler Hood (St. Christopher’s) JR

4-Joseph Schinder (Blair Academy) FR

5-Steel Myers (Trinity Christian Academy) FR

6-Ronald Christolin (Green Farms Academy) SR

7-Chancery Deane (Father Ryan) JR

8-Nate Consigli (NMH)

9-Lucas Boe (Lake Highland Prep) FR

10-Cameron Cannaday (Mt. St. Joe) JR

11-John Jurkovic (Gilman) JR

12-Noah Tucker (Bullis) FR

13-Aidin Bina (Nobles & Greenough) SR

14-George Emendorfer (Baylor)

15-Findley Smout (Christian Brothers)


157

1-Vince Bouzakis (Wyoming Seminary) JR

2-Claudio Torres (Lake Highland Prep) JR

3-Paul Ognissanti (Blair Academy) SR

4-Mitchell Faglioni (St. Christopher’s) JR

5-Hunter Sturgill (Baylor School) JR

6-TJ Langley (Western Reserve) SR

7-Salah Tsarni (Bullis) FR

8-Merrit Clinton (Paul VI) SO

9-Will Buckler (St. Mary’s Ryken) JR

10-Rhonin Swenson (Bishop McNamara) JR

11-Nicholas Barnabae (Mt. St. Joe) JR

12-Elliott Humphries (NMH) JR

13-Owen Hicks (New York Military Academy)

14-Dash Hort (Poly Prep) SR

15-Raymond Fitzgerlad (Malvern Prep) FR

16-Greyson Catlow-Sidler (William Penn Charter) JR


165

1-Joseph Sealey (Wyoming Seminary) SR

2-Emmitt Sherlock (Gilman) JR

3-Xavier Giles (Green Farms Academy) SR

4-Ben Smith (New York Military Academy) JR

5-Maximus Norman (Baylor School) SO

6-Lane Foard (Benedictine) JR

7-Jack Chamberlain (Malvern Prep) SO

8-Omer Barak (Lake Highland Prep) JR

9-Tre Wilfong (Charlotte Christian) SR

10-Reese Spiro (NMH)

11-Luke Sugalski (Germantown) JR

12-Sepanta Ahanj-Elias (Bullis) JR

13-Barry Norman (Blair Academy) SO

14-Bojan Sulc (Gonzaga) SO

15-Leif Clinton (Paul VI) SR

16-James Cross (McCallie) SR


175

1-William Henckel (Blair Academy) JR

2-Dom Federici (Wyoming Seminary) SR

3-Haden Bottiglieri (Belmont Hill) SR

4-Isael Perez (NMH) SR

5-Lukas Zalota (Malvern Prep) FR

6-Kingston Daniells Silva (Green Farms Academy)

7-Brian Chamberlain (The Phelps School) SO

8-Ronan Tracy (Lake Highland Prep) SR

9-Drake Bowers (Christian Brothers Academy) SR

10-Kaiden Bates (Boyd Buchanan) SR

11-Nate Furgeson (Landon) SR

12-Sisto Averno III (Calvert Hall) SR

13-Cooper Lock (Liberty Christian-TX) SR

14-Hunter Wagner (Fishburne Military School) JR

15-Wyatt Loehr (St. Mark’s-TX)

16-Austin Flowers (Charlotte Latin)


190

1-Nate Taylor (Green Farms Academy) SR

2-Robert Kucharzck (Lake Highland Prep) JR

3-Nick Wehmeyer (Malvern Prep) SR

4-Jake Dailey (Wyoming Seminary) SR

5-Peter Snyder (Blair Academy) SO

6-Cash Colbert (Paul VI) SO

7-Mark Ayala (NMH)

8-Jay Eversole (Lakeway Christian Academy) JR

9-Austin Lewis (Mt. St. Joe) SR

10-Gabe Smith (Gilman) JR

11-Quinton Delorey (St. Paul’s-NH) JR

12-Joseph Brunson (FWCD)

13- Harrison Jackson (Bishop Lynch) SR

14- Italo Chavarria-Mendez (St. Thomas) SO


215

1-Jude Correa (Wyoming Seminary) JR

2-Alex Smith (Lake Highland Prep) JR

3-Dominc Iaquinto (Green Farms Academy)

4-Dylan Greenstein (NMH) JR

5-Stosh Zalota (Malvern Prep) JR

6-Noah Onkst (McDonogh) SR

7-Ryder Smith (Chattanooga Christian School)

8-Walker Walls (Bishop Lynch) JR

9-Cooper Gentle (McCallie) SO

10-Alastair Rose (Noble & Greenough)

11-Cael Mielnik (Blair Academy) FR

12-Miles Sanderson (Paul VI) SO

13-James Blackman (St. Stephens/St. Agnes) SR

14-Tiller Smith (Landon) JR

15-Allen Massey (Forsythe Country Day School) JR

16-Bryson Smith (St. Christoper’s) SR


285

1-Carter Neves (Blair Academy) SR

2-James Bechter (NMH) SO

3-Kayden Bennett (Suffield Academy)

4-Gabriel Garibaldi (Green Farms Academy) SR

5-Trace Langin (St. Thomas – TX) JR

6-Carson Gentle (McCallie) SR

7-Delmar White (Spalding) JR

8-Anderson Palian (Linsly) SO

9-Luke Randazzo (Loyola) JR

10-Carter Sparks (Mount de Sales)

11-Orest Nazarchuck (Wyoming Seminary) SR

12-Zachary Betts (Bishop McNamara) SR

13-Brody Brunner (Hill School) SR

14-Matthew Connolly (Malvern Prep) SO

15-Henry Sensoy (Episcopal-VA) SR

16-Kaleb McKenzie (Rabun Gap) SR


1,332 views0 comments

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page